Våre ansatte

Her finner du oversikt over vĂ¥rt team av fagpersoner i Norge og UK.

Generelle henvendelser:

Epost: hygienesystems@aquatiq.com

Norge

Svein Inge Holtesmo

Managing Director
Aquatiq Hygiene Systems
+47 901 60 749
svein.holtesmo@aquatiq.com

Stig Terje Øversveen

Technical Manager
Aquatiq Hygiene Systems
+47 911 41 357
stig.oversveen@aquatiq.com

Thomas Ludvigsen

Styring / Automasjon
Aquatiq Hygiene Systems
+47 478 69 066
thomas.ludvigsen@aquatiq.com

Johnny Olaisen

Prosjektleder
Aquatiq Hygiene Systems
+47 908 91 182
johnny.olaisen@aquatiq.com

Arvid Kummeneje

Teknisk tegner / Prosjektleder
Aquatiq Hygiene Systems
+47 976 75 429
arvid.kummeneje@aquatiq.com

Morten Aas Solberg

Lager & logistikkansvarlig
Aquatiq Hygiene Systems
+47 977 79 716
morten.solberg@aquatiq.com

Anders Astrupgaard

Teknisk Montør
Aquatiq Hygiene Systems
+45 292 73 967
anders.astrupgaard@aquatiq.com

Søren Astrupgaard

Teknisk Montasjeleder / Prosjektleder
Aquatiq Hygiene Systems
+45 406 21 738
soren.astrupgaard@aquatiq.com

Morten Astrupgaard

Teknisk Montør
Aquatiq Hygiene Systems
+45 244 65 924
morten.astrupgaard@aquatiq.com

Joakim Olaisen

Serviceteknikker
Aquatiq Hygiene Systems
+47 971 81 506
joakim.olaisen@aquatiq.com

Bjørn Finstad

Service Technician
Aquatiq Hygiene Systems
+47 974 71 270
bjorn.finstad@aquatiq.com

Dan Wehner Liliendal

Teknisk Montør
Aquatiq Hygiene Systems
+45 276 26 909
dan.liliendal@aquatiq.com

Tommy Slåttsveen

Lager & logistikkmedarbeider
Aquatiq Hygiene Systems
+47 940 34 747
tommy.slattsveen@aquatiq.com

Anders Lauritzen

Teknisk Montør
Aquatiq Hygiene Systems
+45 604 08 357
anders.lauritzen@aquatiq.com

Per Lind Jensen

Teknisk Montør
Aquatiq Hygiene Systems
+45 402 06 063
per.lind.jensen@aquatiq.com

Kim Søe Jensen

Teknisk Montør
Aquatiq Hygiene Systems
+45 201 31 876
kim.jensen@aquatiq.com

United Kingdom

David Ferguson

Operational Manager
Aquatiq Hygiene Systems UK
+44 797 943 2186
david.ferguson@aquatiq.com

Stuart Ferguson

Technical Manager
Aquatiq Hygiene Systems UK
+44 791 769 4683
stuart.ferguson@aquatiq.com

Virginia Woollven

Administration Manager
Aquatiq Hygiene Systems UK
+44 163 156 9642
virginia.woollven@aquatiq.com

Connor Kerr

Engineer
Aquatiq Hygiene Systems UK
+44 795 816 1776
connor.kerr@aquatiq.com

Hubert Wrona

Welder
Aquatiq Hygiene Systems UK

Sam Forbes

Apprentice
Aquatiq Hygiene Systems UK