Kontakt oss

Her finner du oversikt over alle våre ansatte.

Kontakt oss - Se ansatte i våre selskap

Ta kontakt med oss eller kontakt en av våre spesialister direkte.

For spørsmål om jobber, besøk Aquatiq Karriere-siden.

Generelle henvendelser:

Ansatte Aquatiq

Elvin Bugge

Chief Executive Officer
Aquatiq
+47 911 01 112
elvin.bugge@aquatiq.com

Ole Kristian Kirkerud

Chief Financial Officer
Aquatiq
+47 900 49 191
ole.kristian.kirkerud@aquatiq.com

Hans Erik Tofte

Director
Aquatiq
+47 958 45 844
hans.erik.tofte@aquatiq.com

Heidi Camilla Sagen-Ohren

Microbiology & Food Safety Specialist
Aquatiq
+47 482 26 613
heidi.sagen-ohren@aquatiq.com

Stein Nikolaisen

Food Safety Specialist
Aquatiq
+47 906 73 565
stein.nikolaisen@aquatiq.com

Kari Feiring

Accountant
Aquatiq
+47 917 17 224
kari.feiring@aquatiq.com

Sigmund Hagehaugen

Controller
Aquatiq
+47 464 65 922
sigmund.hagehaugen@aquatiq.com

Monica Eikrehagen

Salary / Accounting
Aquatiq
+47 997 89 844
monica.eikrehagen@aquatiq.com

Vera Grothe Skrefsrud

Accountant
Aquatiq
+47 942 37 001
vera.skrefsrud@aquatiq.com

Tina Brunsvik

Markedssekretær
Aquatiq
+47 469 00 231
tina.brunsvik@aquatiq.com

Anita Norbeck

Markedssekretær
Aquatiq Chemistry
+47 930 90 311
anita.norbeck@aquatiq.com

Kristin Holst Odsæter

Markedssekretær
Aquatiq
+47 986 82 424
kristin.odsaeter@aquatiq.com

Kristin Jedamski

Regnskapsmedarbeider
Aquatiq
+47 469 00 238
kristin.jedamski@aquatiq.com

Ledelse

Elvin Bugge

Chief Executive Officer
Aquatiq
+47 911 01 112
elvin.bugge@aquatiq.com

Ole Kristian Kirkerud

Chief Financial Officer
Aquatiq
+47 900 49 191
ole.kristian.kirkerud@aquatiq.com

Steinar Ege

Chief Operational Officer
Aquatiq International
+45 205 66 852
steinar.ege@aquatiq.com

Hans Erik Tofte

Director
Aquatiq
+47 958 45 844
hans.erik.tofte@aquatiq.com

Mariann Kirkerød

Managing Director
Aquatiq Consult
+47 415 59 870
mariann.kirkerod@aquatiq.com

Svein Inge Holtesmo

Managing Director
Aquatiq Hygiene Systems
+47 901 60 749
svein.holtesmo@aquatiq.com

Kim Brunsvik

Managing Director
Aquatiq Chemistry
+47 415 52 422
kim.brunsvik@aquatiq.com

Jan Kåre Nymoen

Managing Director
Aquatiq Food Factory
+47 473 27 447
jan.kare.nymoen@aquatiq.com

Hans Rasmussen

Managing Director
Aquatiq Food Factory Danmark
+45 258 00 530
hans.rasmussen@aquatiq.com