Våre ansatte

Her finner du oversikt over vårt team av fagpersoner over hele Norge.

Generelle henvendelser:

Epost: chemistry@aquatiq.com

Region Øst

Kim Brunsvik

Managing Director
Aquatiq Chemistry
+47 415 52 422
kim.brunsvik@aquatiq.com

Lars Lien

Food Safety Specialist
Aquatiq Chemistry
+47 952 13 183
lars.lien@aquatiq.com

Hans Kjetil Kvålshagen

Food Safety Specialist
Aquatiq
+47 951 02 300
hans.kvalshagen@aquatiq.com

Tom Brunsvik

Food Safety Specialist
Aquatiq Chemistry
+47 913 20 664
tom.brunsvik@aquatiq.com

Lars Borchgrevink

Kjemikonsulent
Aquatiq Chemistry
+47 469 81 441
lars.borchgrevink@aquatiq.com

Stein Johannessen

Seniorkonsulent
Aquatiq Chemistry
+47 918 26 661
stein.johannessen@aquatiq.com

Anders Rolid

Kjemikonsulent
Aquatiq Chemistry
+47 900 99 730
anders.rolid@aquatiq.com

Steinar Holestøl

Kjemikonsulent
Aquatiq Chemistry
+47 909 74 881
steinar.holestol@aquatiq.com

Asbjørn Solvang

Spesialist Industri / Renhold
Aquatiq Chemistry
+47 481 78 544
asbjorn.solvang@aquatiq.com

Øyvind Darup

Specialist Industrial Sales
Aquatiq Chemistry
+47 902 88 520
oyvind.darup@aquatiq.com

Per Birkelund

Storage & Environmental Protection
Aquatiq Chemistry
+47 992 33 193
per.birkelund@aquatiq.com

Ellen Flom

Markedssekretær
Aquatiq Chemistry
+47 901 11 203
ellen.flom@aquatiq.com

Rune Lundberg

Markedssekretær
Aquatiq Chemistry
+47 930 45 709
rune.lundberg@aquatiq.com

Heidi Videhi Røsdal

HSE / Safety Engineer
Aquatiq Chemistry
+47 957 64 472
heidi.rosdal@aquatiq.com

Svein Klausen

Lager & Logistikkansvarlig Øst
Aquatiq Chemistry
+47 913 07 859
svein.klausen@aquatiq.com

Martin Olsen

Lagermedarbeider
Aquatiq Chemistry
+47 977 95 412
martin.olsen@aquatiq.com

Region Vest

Kjartan Leknes

Food Safety Specialist
Aquatiq Chemistry
+47 909 66 212
kjartan.leknes@aquatiq.com

John Erling Bakke

Food Safety Specialist
Aquatiq Chemistry
+47 930 02 693
john.erling.bakke@aquatiq.com

Knut Evensen

Specialist Industrial Sales
Aquatiq Chemistry
+47 994 24 711
knut.evensen@aquatiq.com

Thor Eliassen

Industrial Project Specialist
Aquatiq Chemistry
+47 913 09 199
thor.eliassen@aquatiq.com

Per Emil Søreng

Industrial / Oil & Gas Specialist
Aquatiq Chemistry
+47 905 80 092
per.emil.soreng@aquatiq.com

Anita Norbeck

Markedssekretær
Aquatiq Chemistry
+47 930 90 311
anita.norbeck@aquatiq.com

Roald Meyer

Lager & logistikksjef
Aquatiq Chemistry
+47 917 93 886
roald.meyer@aquatiq.com

Eivind Romarheim

Lagermedarbeider
Aquatiq Chemistry
+47 466 34 988
eivind.romarheim@aquatiq.com

Region Midt

Geir Johnsen

Food Safety Specialist
Aquatiq Chemistry
+47 990 99 358
geir.johnsen@aquatiq.com

Per Ingar Johansen

Food Safety Specialist
Aquatiq Chemistry
+47 905 58 343
per.ingar.johansen@aquatiq.com

Kenneth Dingen

Specialist Industrial Sales / Lubricants
Aquatiq Chemistry
+47 971 87 417
kenneth.dingen@aquatiq.com

Arne Ove Straumsvåg

Specialist Industrial Sales
Aquatiq Chemistry
+47 926 15 474
arne.ove.straumsvag@aquatiq.com

Trond-Eirik Arentz

Lager & Logistikkansvarlig Midt-Norge
Aquatiq Chemistry
+47 48 03 74 15
trond.eirik.arentz@aquatiq.com

Rune Selnes

Lagermedarbeider
Aquatiq Chemistry
+47 459 09 399
rune.selnes@aquatiq.com

Region Nord

Ragnvald Utsi

Seniorkonsulent
Aquatiq Chemistry
+47 909 66 057
ragnvald.utsi@aquatiq.com

Odd Arild Nilssen

Seniorkonsulent
Aquatiq Chemistry
+47 917 06 779
odd.arild.nilssen@aquatiq.com

Werner Ødegaard

Seniorkonsulent
Aquatiq Chemistry
+47 900 29 871
werner.odegaard@aquatiq.com

Jørgen Arne Furfjord

Kjemikonsulent
Aquatiq Chemistry
+47 415 68 090
jorgen.furfjord@aquatiq.com

Hilde Kristin Eliassen

Food Processing Consultant
Aquatiq
+47 992 25 345
hilde.eliassen@aquatiq.com

Region Sør

Kristoffer Eide

Food Safety Specialist
Aquatiq Chemistry
+47 476 88 828
kristoffer.eide@aquatiq.com

Harald Tønnesen

Kjemikonsulent
Aquatiq Chemistry
+47 916 89 025
harald.tonnesen@aquatiq.com

Mårten Bergstøl

Logistikkkoordinator
Aquatiq Chemistry
+47 977 84 699
marten.bergstol@aquatiq.com

Økonomi og Administrasjon

Kim Brunsvik

Managing Director
Aquatiq Chemistry
+47 415 52 422
kim.brunsvik@aquatiq.com

Kari Feiring

Accountant
Aquatiq
+47 917 17 224
kari.feiring@aquatiq.com

Kristin Jedamski

Regnskapsmedarbeider
Aquatiq
+47 469 00 238
kristin.jedamski@aquatiq.com

Ole Kristian Kirkerud

Chief Financial Officer
Aquatiq
+47 900 49 191
ole.kristian.kirkerud@aquatiq.com