Våre ansatte

Kontakt oss

Generelle henvendelser:

Epost: consult@aquatiq.com

Kontakt oss

Mariann Kirkerød

Managing Director
Aquatiq Consult
+47 415 59 870
mariann.kirkerod@aquatiq.com

Kirsti Mathisen

Seniorkonsulent & Kurskoordinator
Aquatiq Consult
+47 957 94 008
kirsti.mathisen@aquatiq.com

Trond Stokmo

Senior Consultant & Auditing Coordinator
Aquatiq Consult
+47 908 30 918
trond.stokmo@aquatiq.com

Merete Kiserud

Senior Consultant
Aquatiq Consult
+47 932 12 505
merete.kiserud@aquatiq.com

Daniel Antonsen

Senior Consultant
Aquatiq Consult
+47 405 55 510
daniel.antonsen@aquatiq.com

Elise Solberg Løvlund

Seniorkonsulent
Aquatiq Consult
+47 478 91 676
elise.lovlund@aquatiq.com

Jan Egil Kummervold

Senior Consultant
Aquatiq Consult
+47 951 52 927
jan.egil.kummervold@aquatiq.com

Kine Rædergård Skrivervik

Consultant
Aquatiq Consult
+47 986 83 524
kine.skrivervik@aquatiq.com

Monica Eldby

Senior Consultant
Aquatiq Consult
+47 971 15 883
monica.eldby@aquatiq.com

Hilde Kristin Eliassen

Food Processing Consultant
Aquatiq
+47 992 25 345
hilde.eliassen@aquatiq.com

Våre ressurspersoner i Aquatiq

Stein Nikolaisen

Food Safety Specialist
Aquatiq
+47 906 73 565
stein.nikolaisen@aquatiq.com

Heidi Camilla Sagen-Ohren

Microbiology & Food Safety Specialist
Aquatiq
+47 482 26 613
heidi.sagen-ohren@aquatiq.com

Geir Johnsen

Food Safety Specialist
Aquatiq Chemistry
+47 990 99 358
geir.johnsen@aquatiq.com

Elisabet Meland Fosse

Director
Aquatiq
+47 908 81 173
elisabet.fosse@aquatiq.com

Elvin Bugge

Chief Executive Officer
Aquatiq
+47 911 01 112
elvin.bugge@aquatiq.com