Våre selskaper | Om oss

Ledige stillinger

Senior Automation Engineer

Company: Aquatiq® Food Automation
Country: Denmark
Timeframe: Imminent

Automation Engineer

Company: Aquatiq® Food Automation
Country: Denmark
Timeframe: Imminent

Har du ett spørsmål til oss?

Vis alle ansatte

Vi svarer så fort som mulig og garantert innen én virkedag.

Elvin Bugge

Chief Executive Officer
Aquatiq
+47 901 01 112
elvin.bugge@aquatiq.no

Jan Kåre Nymoen

Managing Director
Aquatiq Food Factory
+47 473 27 447
jan.kare.nymoen@aquatiq.com

Svein Inge Holtesmo

Managing Director
Aquatiq Hygiene Systems
+47 901 60 749
svein.holtesmo@aquatiq.com

Mariann Kirkerød

Managing Director
Aquatiq Consult
+47 415 59 870
mariann.kirkerod@aquatiq.com

Kim Brunsvik

Managing Director
Aquatiq Chemistry
+47 415 52 422
kim.brunsvik@aquatiq.com

Scott Nolan

Managing Director
Aquatiq Australia

scott.nolan@aquatiq.com

Neil Crawford

Managing Director
Aqua Pharma UK
+44 771 306 6170
neil.crawford@aquatiq.com

Hvor er vi

Kontakt oss

Norway (HQ)

Hovemoveien 1
2624 Lillehammer
NORWAY
Tel: +47 61 24 70 10
Fax: +47 61247011

Scotland

Aurora House, 8 Inverness Campus 
Inverness IV2 5NA
Tel: +44 1463 233361
Fax: +44 1463 233361

Canada

90 King Street, unit L150
Saint John
New Brunswick

US

c/o AquaTactics Fish Health
12105 115th Ave NE, Suite 120
Kirkland, WA 98034

Chile

Megacentro Local 23 Modulo 2, 
Ruta 5 sur km. 1.025  Sector Alto Bonito 
Puerto Montt

Australia

217 Flinders Street
Adelaide, SA 5000
Tel: +61 429 181 433